info@strategia.com.tr      +90 216 456 20 80

SmartTicket

Bir birim ve/veya birimler arası talep&takip yönetimi için geliştirilmiş,  süreç tabanlı servis yönetim sistemidir.

Operasyonel faaliyetlerinde kurum içi servis yönetim aktivitelerinin merkezileştirilmesi ve ortak platform üzerinde işletilerek kolay takip ve kapasite yönetimi esnekliğini sunar. 

Kurum içindeki birimler arasında veya müşteriden gelen bir istek/talep/çağrının hangi aşamada olduğunu, kimin müdehalesi altında ve öngörülen çözüm hedef zamanıyla aşamalarının izlenebildiği servis destek uygulamasıdır.  Çözüm akıllı iş yükü dağıtım teknolojileri ile entegre edilerek arka tarafta büyük iş hacmi yaratan trafiğin ön yüzü olarak kullanıma sunulabilir.

ST Önyüzü
ST Önyüzü

KPI Yönetimi : 

Hizmet birimlerinin KPI yönetimi için vazgeçilmez kullanıcı arayüzü sağlar. Faaliyette olan ekipler için hizmet kalitesinin ölçümlenmesi, üstlenilen talepler için hedef zaman verilmesi,  kapanış ve işlem değişikliklerinde ilgili taraftaların otomatik bilgilendirilmesi ve işlem kapanışı sonrasında teyit amaçlı onay mekanizması işletilmesiyle çözüm KPI yönetimine hizmet etmektedir.
Tablet Kullanımı
Tablet Kullanımı

Mobil Uyumluluğu

SmartTicket kullanıcı ekiplerinin ihtiyaçlarına bağlı olarak Mobil Uyumluluğunu built-in içinde barındırmaktadır.  Aynı hazırlık ekranları üzerinden tablet ve IOS/Androit uyumlu olarak mobil cihazlarda herhangi bir revizyon yapmaksızın kullanabilmek mümkündür.

Dil Seçenekleri

Ürünümüz Ingilizce veya Tükçe dil seçenekleriyle kullanıcı tercihinde çok dil ile kullanıma açıktır.

GSM Kullanımı
GSM Kullanımı

SmartTicket  Genesys ürün ailesinde yer alan iWD Framework ile entegre hale getirilerek,  herhangi kanaldan taleplerin toplanması ve ilgili iş birimlerine canlı KPI kuralları doğrultusunda paylaştırılması tarafında gücünü arttırmış oldu.   Genesys iWD (Intelligent Workload Distribution) platformu telefon çağrısı yanısıra sosyal medya, email, chat vb  Müşteri ve/veya Kurum içindeki birimlerden herhangi kanaldan gelecek taleplerin,  dağıtık lokasyon ve ülkelerde dahi operasyon sunan ekiplere öncelik değerlerini de koruyarak dağıtabilecek bir ACD mekanizması sağlamaktadır.  

  Bize Ulaşın
  STRATEGIA Information Technologies

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. Çelik Plaza
No:137/1 Kat:3 34750 Ataşehir/İstanbul

Tel : +90 216 456 20 80
Mail : info@strategia.com.tr

  Bizi Takip Edin